Świetny występ i cenne jedenaste zawodowe zwycięstwo odniosła w sobotę wieczorem 17-go września w Rzymie nasza podopieczna Iwona Nieroda. Na gali Best of Best 1 organizowanej pod aspiracjami WAKO (World Association of Kickboxing Organizations) pewnie, na punkty pokonała zawodniczkę gospodarzy Valentinę Murgię.
W stolicy Włoch spotkali się najlepsi kickboxerzy ostatniego Pucharu Świata, który odbył się w czerwcu we włoskim Rimini. Wtedy to podopieczna Jerzego Pilarza nie miała sobie równych w rywalizacji Low Kick w kat. wagowej do -56kg za co została doceniona przez sędziów i nagrodzona tytułem najlepszej zawodniczki bez podziału na kategorie wagowe i zaproszeniem na wrześniową galę w Rzymie.
Było sporo obaw przed tym pojedynkiem ze względu nie tylko na to, iż Murgia jest dobrą zawodniczką, a włoski Kickboxing jest jednym z najlepszych na świecie, ale także z uwagi na miejscowych sędziów. Jednak nasza podopieczna  nie pozostawiła żadnych wątpliwości i w każdej rundzie zaznaczała swoją przewagę.

 

Zarejestruj się by móc komentować.

Sponsorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualnie gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości