Puchar Kadetów w Kickboxingu Muszynianka Cup- Krynica Zdrój- 6-7.12.2013 r.
KADET STARSZY LIGHT CONTACT:
Sylwia Bancer- I miejsce (-60kg)

Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu Full Contact- Kurzętnik- 25-27.10.2013 r.
Sebastian Kuśtek- III miejsce (-81kg)
Dominik Pazdan- III miejsce (-75kg)

Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu Kick Light- Kartuzy-11-13.10.2013 r.
Iwona Nieroda- II miejsce (-55kg)
Dominik Pazdan- III miejsce (-79kg)

Mistrzostwa Świata Seniorów w Kickboxingu Low Kick- Guaruja/Sao Paulo (Brazylia)- 28.09-5.10.2013 r.
Iwona Nieroda- V-VIII (-56kg)

Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów w Kickboxingu- Krynica Zdrój (POLSKA)- 14-21.09.2013 r.
JUNIOR LOW KICK:
Jakub Filipek- III miejsce (-67kg)
JUNIOR K-1 RULES:
Krzysztof Kucharzyk- III miejsce (-60kg)
KADET STARSZY KICK LIGHT:
Sylwia Bancer- II miejsce (-60kg)

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów i Juniorów Starszych- Świebodzice 7-9.06.2013 r.
SENIOR:
Iwona Nieroda- I miejsce (-56kg)
JUNIOR:
Jakub Filipek- I miejsce (-67kg)

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych K-1 Rules- Mińsk Mazowiecki 24-26.05.2013 r.
Kamil Oślizło- III miejsce (-57kg)
Patryk Piekarz- III miejsce (-60kg)

Puchar Świata w Kickboxingu Low Kick i K-1 Rules Seniorów i Juniorów- Szeged (Węgry) 16-19.05.2013 r.
SENIOR:
Iwona Nieroda- I miejsce Low Kick (-56kg)
JUNIOR STARSZY:
Jakub Filipek- II miejsce, Low Kick (-67kg)
JUNIOR MŁODSZY:
Krzysztof Kucharzyk- III miejsce, K-1 Rules (-60kg)

Akademickie Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Kick Light- Warszawa 16-17.05.2013 r.
Dominik Pazdan- I miejsce (-74kg), uznany najlepszym zawodnikiem turnieju

Otwarty Puchar Polski w Kickboxingu Seniorów, Juniorów i Kadetów- Krynica Zdrój 3-5.05.2013 r.
JUNIOR MŁODSZY:
Krzysztof Kucharzyk- II miejsce Low Kick (-60kg)
KADET STARSZY:
Sylwia Bancer- II miejsce Light Contact, III miejsce Kick Light (-60kg)

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Kickboxingu Kick Light- Ostrowiec Świętkokrzyski 26-28.04.2013 r.
MŁODZIEŻOWIEC:
Karolina Dziedzic- I miejsce (+70kg)
JUNIOR:
Jakub Filipek- II miejsce (-69kg)
Anna Kuśnierz- III miejsce (-60kg)

GALA FIGHTERS NIGHT 2- Ostrowiec Świętokrzyski 27.04.2013 r.
-Walka o pas międzynarodowej mistrzyni Polski w Kickboxingu Low Kick do -56kg- Iwona Nieroda vs. Vladimira Smelkowa- wygrana przez RSC w 3 rundzie
-Walka o pas mistrza Polski w K-1 Rules do -75kg- Dominik Pazdan vs. Wojciech Kosowski- przegrana 3:0

Otwarty Puchar Polski K-1 Rules Seniorów i Juniorów- Starachowice 12-14.04.2013 r.
SENIOR:
Iwona Nieroda- I miejsce (-56kg), uznana najlepszą zawodniczką turnieju wśród Seniorów
JUNIOR:
Jakub Filipek- I miejsce (-67kg)
Krzysztof Kucharzyk- III miejsce (-60kg)

Mistrzostwa Polski Południowej Light Contact Seniorów i Juniorów- Ostrowiec Świętokrzyski 23.03.2013 r.
SENIOR:
Mikołaj Myśliwiec- II miejsce (-63kg)
JUNIOR:
Jakub Filipek- I miejsce (-69kg), uznany najlepszym zawodnikiem turnieju
wśród Juniorów

Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu Low Kick- Kleszczów 15-17.03.2013 r.
Iwona Nieroda- I miejsce (-56kg), uznana najlepszą zawodniczką turnieju
Karolina Dziedzic- II miejsce (+70kg)

Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu Kick Light, Light Contact i Pointfighting (Semi Contact) Muszyna 8-10.03.2013 r.
KADET STARSZY KICK LIGHT:
Sylwia Bancer- III miejsce (-55kg)
KADET STARSZY LIGHT CONTACT:
Sylwia Bancer- III miejsce (-55kg)

Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu Low Kick- Radzymin 15-17.02.2013 r.
JUNIOR STARSZY:
Marcin Dziadosz- III miejsce (-69kg)
JUNIOR MŁODSZY:
Jakub Filipek- I miejsce (-69kg)
Krzysztof Kucharzyk- II miejsce (-60kg)

Walka o tytuł zawodowej mistrzyni Świata WAKO PRO- Warna (Bułgaria)- 2.02.2013 r.
Iwona Nieroda vs. Seda Duygu Aigun (Turcja)- Wygrana na punkty

Mistrzostwa Polski Południowej Seniorów, Juniorów i Kadetów Kick Light- Muszyna 2.02.2013 r.
SENIOR:
Karolina Dziedzic- I miejsce (+70kg)
Dominik Pazdan- I miejsce (-74kg), uznany najlepszym zawodnikiem turnieju
Mikołaj Myśliwiec- I miejsce (-63kg)
Robert Kuśtek- II miejsce (-69kg)
Paweł Bosek- III miejsce (-74kg)
Sebastian Kuśtek- III miejsce (-79kg)
JUNIOR:
Dawid Kaszuba- I miejsce (-51kg)
Anna Kuśnierz- II miejsce (-60kg)
Stanisław Maślanka- II miejsce (-57kg)
Krzysztof Kucharzyk- II miejsce (-63kg)
Jakub Filipek- III miejsce (-69kg)
Marcin Dziadosz- III miejsce (-69kg)
KADET STARSZY:
Bartłomiej Bożek- II miejsce (-63kg)
Sylwia Bancer- III miejsce (-55kg)

III MIEJSCE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ

Mistrzostwa Polski Południowej Seniorów, Juniorów i Kadetów w formule Semi Contact- Muszyna 19.01.2013 r.
SENIOR:
Sebastian Kuśtek- I miejsce (-84kg)
Paweł Bosek- II miejsce (-74kg)
Dawid Rojek- II miejsce (-84kg)
Robert Kuśtek- III miejsce (-74kg)
Jan Gajecki- III miejsce (-84kg)
JUNIOR:
Stanisław Maślanka- I miejsce (-57kg)
Krzysztof Kucharzyk- I miejsce (-63kg)
Jakub Filipek- I miejsce (-69kg)
Dawid Kaszuba- II miejsce (-57kg)
Marcin Dziadosz- III miejsce (-69kg)
Szymon Drapała- III miejsce (-69kg)
KADET STARSZY:
Sylwia Bancer- II miejsce (-55kg)
Bartłomiej Bożek- II miejsce (-63kg)

III MIEJSCE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ

 
Sponsorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualnie gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości