24.06.2016 r. w Kielcach odbyła się pierwsza edycja gali Angels of Glory, na której zawalczyła nasza zawodniczka Iwona Nieroda. Podopieczna Jerzego Pilarza w swoim dziesiątym zawodowym pojedynku zmierzyła się z Anetą Kopeć reprezentującą klub Samuraj Sanok. Walka zakontraktowana została w na trzy rundy po trzy minuty każda w limicie wagowym do -56 kg K-1 Rules.
Opisując przebieg walki należy nadmienić iż obydwie zawodniczki dały naprawdę dobry popis kickboxingu. Walka była dynamiczna, żadna z Pań nie chciała odpuścić pola i zarówno Iwona jak i Aneta dawały z siebie 100%, co bardzo spodobało się publiczności zgromadzonej w Binkowski Hotel Kielce. Jednak jak to często bywa doświadczenie wzięło górę i to nasza zawodniczka w każdej rundzie zapisywała więcej celnych akcji na swoim koncie. Dało jej to ostatecznie jednogłośne zwycięstwo na punkty i dziesiątą w karierze wygraną na zawodowym ringu.

 

Zarejestruj się by móc komentować.

Sponsorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualnie gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości