Przed momentem dotarły do nas świetne wiadomości z włoskiego Rimini, gdzie powoli dobiega końca Puchar Świata w Kickboxingu we wszystkich formułach (2-5.06.2016 r.). Nasze zawodniczki: Iwona Nieroda i Karolina Dziedzic zanotowały bardzo dobry start zdobywając złoto i srebro.
Iwona wystartowała w koronnej dla siebie formule low kick, w kat. wagowej do -56 kg. W walce półfinałowej już w pierwszej rundzie poprzez techniczny nokaut (trzy liczenia w rundzie) rozprawiła się z Turczynką Akman Umran. Walka finałowa była istną powtórką z 2015 roku. Nasza zawodniczka po raz drugi stanęła na przeciwko Francuzki Emmy Gongory, którą tak jak rok temu wypunktowała 3:0. Dodatkowo cieszy nas fakt, że oprócz wygranej Iwona została doceniona przez sędziów i otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki turnieju w formule Low Kick bez podziału na kategorie wagowe. Gratulujemy!
Druga z naszych zawodniczek Karolina Dziedzic rywalizowała w formule Full Contact do -70 kg. W walce półfinałowej pewnie (3:0) wypunktowała Norweżkę Emmę Bratic. Niestety w walce finałowej nieznacznie przegrała z kolejną, dobrze znaną Norweżką Birgit Oksnes i tym samym zajęła drugie miejsce. Warto nadmienić, iż rok temu Karolina stanęła na najniższym stopniu podium Pucharu Świata w Rimini. Ten rok pokazuje progres, dlatego nawet głośno nie chcemy mówić co będzie za rok! Gratulujemy Karolina!

 

Zarejestruj się by móc komentować.

Sponsorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualnie gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości