Nasza zawodniczka Iwona Nieroda zwyciężyła swoją ósmą walkę zawodową w karierze. Podczas zorganizowanej na warszawskim Torwarze jedenastej edycji gali Fight Excluzive Night w dniu 19.03.2016 r. pokonała na punkty (3:0) mistrzynię Świata Muay Thai Judytę Niepogodę z Siedlec. Pojedynek odbył się w limicie wagowym do -55kg, na dystansie trzech rund, po trzy minuty każda.Starcie Nierody i Niepogody było jedynym żeńskim pojedynkiem podczas gali FEN. Dodatkowo był to także jedyny pojedynek w którym spotkały się dwie mistrzynie Świata - Nieroda w Kickboxingu, Niepogoda w Muay Thai.
W pierwszej rundzie obie zawodniczki nastawiły się na wymianę mocnych i silnych ciosów. Lepsze wrażenie pozostawiła po sobie Nieroda, która w kolejnych 3 minutach jeszcze powiększyła swoją przewagę. Ostatnia odsłona walki była nieco nerwowa, ale ostatecznie nie zmieniła ona końcowego wyniku i to ręka naszej zawodniczki została przez sędziego uniesiona do góry w geście zwycięstwa.

 

Zarejestruj się by móc komentować.

Sponsorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualnie gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości