W ostatni weekend, a dokładnie w dniach 5-7.02.2016 r. w Kartuzach, na Pomorzu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu w formule kick light oraz turniej pierwszego kroku "Master Cup".
W imprezie wystąpiło dwustu trzydziestu jeden zawodników, którzy reprezentowali barwy pięćdziesięciu ośmiu klubów z całego kraju. Wśród nich nie zabrakło także reprezentacji naszego klubu. Podopieczni Jerzego Pilarza rywalizowali w Mistrzostwach Polski Juniorów (Sylwia Bancer, Mateusz Szczepan), oraz w turnieju "Master Cup" (Wojciech Buś).
Po największy sukces sięgnęła Sylwia Bancer, która rywalizowała w kategorii wagowej do -65 kg. W półfinale pewnie na punkty pokonała zawodniczkę z UKS Tom Bee Team Gabryelin Paulę Gołębiewską, a w finale przez poddanie zwyciężyła z Julią Halicką ze Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boxing Zielona Góra.
Kolejny zawodnik Diamentu rywalizujący o tytuł najlepszego juniora w Polsce w kategorii wagowej do -69 kg po dwóch wygranych walkach z zawodnikami z Wejherowa i Suwałk niestety w ćwierćfinale uległ na punkty znanemu sobie rywalowi z Zielonej Góry Adamowi Hirko i do Pstrągowej wrócił bez medalu.
Ostatni z naszych zawodników Wojciech Buś rywalizujący w turnieju pierwszego kroku "Master Cup" w kategorii wagowej do -84 kg zajął trzecie miejsce.

 

Zarejestruj się by móc komentować.

Sponsorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualnie gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości