20.06.2015 r. w Ożarowie Mazowieckim odbyła się czwarta edycja gali Imbiriada Fighters Night, na której mogliśmy zobaczyć wiele znanych twarzy polskiego kickboxingu, w tym zawodników naszego klubu: Iwonę Nierodę i Krzysztofa Kucharzyka, którym na miejscu towarzyszył trener Jerzy Pilarz.
Karta walk przewidywała 8 pojedynków rozgrywanych na zasadach K-1 Rules, 3 rundy po 3 minuty każda. W pierwszym pojedynku karty głównej do -63kg Krzysztof Kucharzyk zmierzył się z Hubertem Ulikowskim z OKSW Ostrowiec Świętokrzyski. Cała walka była bardzo dynamiczna, czysta i niezwykle zacięta. Zawodnicy na zmianę zdobywali i tracili przewagę w ringu. Ostatecznie jednak minimalnie na punkty zwyciężył oponent Kucharzyka.
Iwona Nieroda walcząca w kategorii do -56kg w ringu podjęła bardzo doświadczoną zawodniczkę Oksanę Romanovą z Ukrainy. Walka od początku toczyła się pod dyktando naszej zawodniczki, która sukcesywnie, z rundy na rundę powiększała swoją przewagę okopując rywalkę i zadając jej celne ciosy na głowę i korpus. Po trzech rundach sędziowie nie mięli wątpliwości, że zwyciężczynią jedynego kobiecego pojedynku na gali Fighters Night 4 jest Iwona Nieroda.

 

Zarejestruj się by móc komentować.

Sponsorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualnie gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości